PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1419}

Shaft

6,5 25 846
ocen
6,5 10 1 25846
Shaft
powrót do forum filmu Shaft

...o filmie szybko bym zapomniał. Oczywiście jak najbardziej subtelna nieustannie jest gra Samuela.

ocenił(a) film na 5
Mible_Bun

subtelność...
...to ostatnie słowo, którego bym użyła w stosunku do gliny, który biega po mieście, dużo strzela i chyba jeszcze więcej kopie. To ma być ideał? Brutalny ten ideał. Machiavelli pochwaliłby jego metody.

gw1azdeczka

ale sie madrujesz
co sie tak madrujesz co ma jakis machiavelli do shafta. To jest film amerykanski i przez to jest nie realny.

ocenił(a) film na 5
IvanH

zły porucznik
Czyli nie ma takich policjantów jak Shaft? Zdejmujesz mi kamień z serca!

użytkownik usunięty
gw1azdeczka

są tacy...
są. nic Ci nie będę zdejmować.....albo mogę zdjąć, ale nie kamień z serca.....:-)

ocenił(a) film na 5

kamień
Zależało mi na tym kamieniu.. eh, no trudno, zadowolę się i tym :)))

gw1azdeczka

no dobra
rzeczywiście Pan Shaft jest nierealny, choć mógłby być realny. Zdjąłem...?

ocenił(a) film na 5
IvanH

zdjąłeś
Ależ oczywiście, ale tylko pierwszą częścią zdania :P Więc tak trochę połowicznie..

gw1azdeczka

więc co teraz???
To co mam zrobić teraz??? Może zdejme cos innego? Jakieś propozycje??? PS Ale wisła dziś (wczoraj) show zrobiła!!!

ocenił(a) film na 5
IvanH

teraz przerwa
Zdejmij brzemię odpowiedzialności z barków naszych snajperów :D Zauważyłam jednak, że odbiegamy od tematu. Shaft chyba w życiu nie oglądał meczu Białej Gwiazdy (następny minus na jego konto). Trochę tu śmietnik robimy.. :)

gw1azdeczka

no dobra
rzeczywiście Pan Shaft jest nierealny, choć mógłby być realny. Zdjąłem...?

ocenił(a) film na 5
Mible_Bun

subtelność...
...to ostatnie słowo, którego bym użyła w stosunku do gliny, który biega po mieście, dużo strzela i chyba jeszcze więcej kopie. To ma być ideał? Brutalny ten ideał. Machiavelli pochwaliłby jego metody.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones