PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37884}

Tajemnice armii

Quicksand
5,1 56
ocen
5,1 10 1 56
Tajemnice armii
powrót do forum filmu Tajemnice armii

No nawet niezly

ocenił(a) film na 7

Przyznam ze podobał mi sie ten film ale chyba gdyby nie Michael Dudikoff to już film byłby znacznie gorszy i nie obejrzałbym go. Film to produkcja Indyjska i Amerykańska i co krok widać ze ręce tu maczali Hindusi bo i sceneria jest nietypowa a także i dobór aktorów zupełnie nie jak w innych filmach. Po za tym film kręcony był kiepska kamera filmowa, na pewno nie Panavision, którą sie stosuje w USA. Ogólnie film jest nietypowy jak inne ale to chyba tak miało być bo Indie zafundowały sobie Michaela Dudikoffa żeby zagrał w filmie wyprodukowanym przez ten kraj żeby potem powstał film ze znanymi aktorami.
Ogólnie film może być, fabula nawet ciekawa a Michael Dudikoff jako wojskowy lekarz zagrał bardzo dobrze. Film obejrzałem już 2 razy ale jeszcze chyba obejrzę kilka razy bo spodobał mi sie ten kiczowaty sposób jego prezentacji no i po za tym lubię takie "egzotyczne filmy" z rożnych odległych krajów.

ocenił(a) film na 4
Axel

Film realizacyjnie sprawia wrażenie co najmniej z 20 - 30 lat starszego niż jest w rzeczywistości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones