Jennifer EspositoI

7,0
3 495 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Esposito

Może wyda się to lesbijskie, ale uważam że jest piękna. Jak ją oglądam to aż mi dech zapiera. Wielka szkoda, że za wiele nie gra i nie dostaje dużych ról.

aria

co to ma do "lesbijskości" :) , u kobiet nie ma tego problemu że jak jedna
powie że podoba jej się ta druga bo to rozpatruje się w kategoriach
podziwiania kogoś a nie "podobania" tylko ktoś o ograniczonych horyzontach mógłby robić sobie głupie żarty z takiej Twojej wypowiedzi.
Fakt szkoda że Jennifer nie dostaje lepszych ról bo ma świetne ciało.

Hadrian

założę się, że aktorka tematu w momencie jego pisania chętnie by się z nią przespała :D

aria

taa popieram jest zajebjaszcza

aria

Piękna? Też jestem kobietą, ale wydaje mi się, że umiem oceniać obiektywnie kobiecą urodę. Nie wydaje mi się piękna, za to ma trochę "końską" twarz z za bardzo zarysowaną szczęką jak Kate Rozz. Może dlatego Ci się podoba? Bo jest w niej coś męskiego? :D

paulina152

Eee... trochę mnie to zastanowiło i może coś w tym jest :)
Jak tak przeszukałam listę kobiet, które mi się podobają to chyba wszystkie mają w sobie coś męskiego. Jak nie wygląd to zachowanie.

Dzięki za spostrzeżenie, człowiek całe życie się coś o sobie dowiaduje :)

paulina152

Uwaga, wkracza facet! Stwierdzam, że jest piękna! W Dracula 2000 napatrzeć się nie mogłem :D Muszę obejrzeć inne tytuły, w których grała. Szkoda, że tak mało ich.

aria

czy po 7 latach nadal Ci się podoba? A może zostałaś lesbijką? :)

zbawiony

kretyn

aria

Wow, aż brak mi słów. Jedna z piękniejszych kobiet jakie w życiu widziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones