Vanessa WilliamsV

Vanessa Lynn Williams

7,2
1 859 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Williams
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Jordan66

Czy mam rozumieć, że według Ciebie nie jest dobrą aktorką/piosenkarką, bo z biegiem lat straciła swoją urodę? Czas nie dla wszystkich jest łaskawy jeśli chodzi zmiany w wyglądzie zewnętrznym, ale to nie oznacza, że Vanessa razem z urodą straciła umiejętności aktorskie i wokalne.

Aktorką nigdy nie była dobrą, piosenkarka też kpina - zwykła celebrytka na skandalach zrobiona kariera. Teraz wyłysiała i czar prysł.

Jordan66

Czy ja wiem, czy wyłysiała.. Zawsze miała wysokie czoło. Ale nawet teraz z łóżka bym jej nie wyrzucił :D

lia_7

Wysokie czoło to ona miała 20 lat temu teraz to ma łysinę do czubka głowy :D

Jordan66

Mam prośbę, pokaż mi choć jedno jej zdjęcie z łysiną do czubka głowy, bo pomyliłeś ją chyba z Naomi Campbell. Co do rysów twarzy się zgodzę. A propos skandali ja słyszałem tylko o jednym. Odebrali jej tytuł Miss Ameryki po tym jak ujawniono jej zdjęcia w negliżu dla magazynu "Penthouse". Jak znasz więcej, to napisz, tylko nie zapomnij podać źródła informacji. Bo ja też mogę powiedzieć o niejednej osobie, że zrobiła karierę na skandalach. Jeśli ona jest złą wokalistką, to która piosenkarka jest według ciebie dobra?

Jordan66

Jordan66 już widzę jaką ty masz piękność i jaki sam urodziwy jesteś ;D PUSTAK :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones